Referencie

Referencie od klientov:

Precíznosť a profesionálny prístup

Pán Boldy vedie účtovníctvo spoločnosti HEADSCOUT od jej začiatku. Jeho znalosti a skúsenosti s účtovníctvom, ako aj personálno-mzdovou agendou nám veľmi pomohli vyrásť, pretože sme celú túto agendu outsourcovali práve na Mibo solutions. Dovolím si špeciálne zvýrazniť ochotu p. Boldyho konzultovať všetky účtovné záležitosti skutočne kedykoľvek, veľmi precízny a profesionálny prístup, prísne stráženie legislatívou daných termínov a daňové poradenstvo.

Mgr. Ondrej Ivan
HEADSCOUT, s.r.o.
Výborná spolupráca

S pánom Boldym sa mi výborne spolupracuje. Všetko má pripravené včas, svižne komunikuje a proaktívne mi poskytuje dôležité informácie. Veľmi oceňujem, že v niektorých prípadoch išiel aj nad rámec dohodnutých prác.

Martin Ľudvík
Sisource Systems, s. r. o.
Zodpovedný prístup

Pri rozhodovaní som zvažoval, či bude zodpovedný a bude mať fundovaný prístup k práci s účtovnými dokladmi. Skúšal som aj iné firmy a nikdy som nebol spokojný. Teraz som nad mieru spokojný a nezaťažuje ma vôbec to, čo teraz vykonávam pre potreby prípravy dokladov k účtovníctvu . Oceňujem najmä zodpovedný prístup k práci a dobrú znalosť problematiky v účtovníctve.

Ladislav Deák
MARDEAK IMP-EXP, spol.s.r.o. Košice
Rýchla reakcia na požiadavky

Za mňa veľká spokojnosť, profesionálny prístup a rýchla reakcia na požiadavky. Vždy zodpovedané moje otázky a zrozumiteľne vysvetlené informácie týkajúce sa účtovníctva sú v tejto firme samozrejmosťou.

Jozef Rybár
Navisont Corporation s.r.o.
Odborné poradenstvo na mieru

Zodpovedný a profesionálny prístup, odborné poradenstvo na mieru. Informácie poskytované presne a včas. Ja som maximálne spokojný s touto spoločnosťou.

Andrej Duda
ADUNET s.r.o.
Profesionalita

Profesionalita, organizovanosť a precíznosť.

Martin Drotár
Seriózne jednanie

Seriózne jednanie. Rýchla odozva a ústretový prístup.

Marek Petrinec
Boldburg s.r.o.
Profesionálne služby

Vždy keď som niečo potreboval, len som zavolal a problém sme spoločne vyriešili.
Vďaka bezproblémovému vedeniu účtovníctva mam dostatok času venovať sa svojmu podnikaniu.

Patrik Popelič
podnikateľ
Spoľahlivý partner

Michal mi vedie účtovníctvo už tretí rok a pokiaľ hľadáte pri svojom podnikaní spoľahlivého partnera, odbornosť a ľudský prístup, ste na správnej adrese.

Slavomír Molnár
Verania s.r.o.

Referencie z Facebooku: