Referencie

Referencie od klientov:

Venovať svojmu biznisu

Účtovné služby na vysokej úrovni, profesionálne poradenstvo presne na mieru mojej firmy, skvelý tím ľudí s odbornosťou a inovatívnym prístupom.
MIBO Solutions bez výhrad odporúčam všetkým IT spoločnostiam, ktoré sa chcú naplno venovať svojmu biznisu a svoje účtovníctvo prenechať spoľahlivému partnerovi,
ktorý sa postará o celú finančnú administratívu.

Šetrí môj čas a náklady

S účtovníckou firmou MIBO solutions spolupracujem dlhodobo. Je to spoľahlivý partner, ochotný a schopný reagovať na moje potreby v oblasti účtovníctva. Vítam ich moderný prístup a informovanie o aktuálnych novinkách. Možnosť ukladať dokumenty a účtenky elektronicky v cloude je jednoduchý a rýchly spôsob, ktorý šetrí môj čas a náklady. Odborný tím je nielen kompetentný, ale aj flexibilný voči mojim požiadavkám. Odporúčam MIBO solutions každému, kto hľadá spoľahlivého a inovatívneho partnera pre oblasť účtovníctva a finančnej správy.

Mgr. Roman Bendík
Axclusive s.r.o.
Odbornosť a inovatívnosť

Spoločnosť MIBO Solutions s.r.o. je našou súčasťou od začiatku nášho podnikania. Poskytované služby sú na vysokej odbornej úrovni. Pozitívne hodnotím flexibilitu, osobný prístup a profesionalitu. Určite musím vyzdvihnúť korektnosť a ochotu pri riešení všetkých účtovných požiadaviek

Všetko máme pripravené s dostatočnou časovou rezervou

So spoločnosťou MIBO Solutions s.r.o. spolupracujeme od r. 2019 a so službami sme nad mieru spokojní. Všetko máme pripravené s dostatočnou časovou rezervou, vďaka čomu sa vyhýbame zbytočnému stresu. Dodanie potrebných účtovných dokladov riešime cez Sharepoint, vďaka čomu šetríme životné prostredie, znižujeme náklady a zrýchľujeme účtovný proces

Jasné pravidlá spolupráce

Vyhodnotil som, že služby vtedy poskytujúcej účtovníckej firmy nebudú stačiť na vedenie zložitej agendy. Po krátkom prieskume trhu som oslovil niekoľko vybraných firiem. Z osobných stretnutí ma najviac presvedčil MIBO solutions. A musím povedať, že som si vybral správne. Oceňujem, že po odovzdaní podkladov nemusím nič vysvetľovať a účtovníci robia svoju prácu. Prínosom sú aj podstatne informácie o včasných zmenách na ktoré sa môže podnikateľský subjekt pripraviť. V neposlednom rade sa mi páči, že sú nastavené jasné pravidlá spolupráce. Odporúčam ich každému, kto sa cíti zahltený účtovníckou byrokraciou, chce mať poriadok vo vedení účtovníctva, lebo táto firma disponuje odbornými predpokladmi na výkon takejto agendy a ľudský prístup ju už len bonusom k službám.

Ing. Marek Luco, MBA
KALUSO s.r.o.
Precíznosť a profesionálny prístup

Pán Boldy vedie účtovníctvo spoločnosti HEADSCOUT od jej začiatku. Jeho znalosti a skúsenosti s účtovníctvom, ako aj personálno-mzdovou agendou nám veľmi pomohli vyrásť, pretože sme celú túto agendu outsourcovali práve na Mibo solutions. Dovolím si špeciálne zvýrazniť ochotu p. Boldyho konzultovať všetky účtovné záležitosti skutočne kedykoľvek, veľmi precízny a profesionálny prístup, prísne stráženie legislatívou daných termínov a daňové poradenstvo.

Mgr. Ondrej Ivan
HEADSCOUT, s.r.o.
Výborná spolupráca

S pánom Boldym sa mi výborne spolupracuje. Všetko má pripravené včas, svižne komunikuje a proaktívne mi poskytuje dôležité informácie. Veľmi oceňujem, že v niektorých prípadoch išiel aj nad rámec dohodnutých prác.

Zodpovedný prístup

Pri rozhodovaní som zvažoval, či bude zodpovedný a bude mať fundovaný prístup k práci s účtovnými dokladmi. Skúšal som aj iné firmy a nikdy som nebol spokojný. Teraz som nad mieru spokojný a nezaťažuje ma vôbec to, čo teraz vykonávam pre potreby prípravy dokladov k účtovníctvu . Oceňujem najmä zodpovedný prístup k práci a dobrú znalosť problematiky v účtovníctve.

Rýchla reakcia na požiadavky

Za mňa veľká spokojnosť, profesionálny prístup a rýchla reakcia na požiadavky. Vždy zodpovedané moje otázky a zrozumiteľne vysvetlené informácie týkajúce sa účtovníctva sú v tejto firme samozrejmosťou.

Jozef Rybár
Navisont Corporation s.r.o.

Referencie z Facebooku:

Poznal som Michala ešte zo skoly, preto bol pre mňa na začiatok prirodzenou voľbou. A musím povedať že neľutujem ani…

Posted by Michal Hu on Monday, 22 January 2018

Všetko ako má byť, promptné reakcie, upozornenia mailom ak sa deje niečo podstatné, férovosť.. Odporúčam 🙂

Posted by Marek Hromada on Tuesday, 19 December 2017